in

Strany ve vedení radnice Přerova 30 let Přerov ruinují.

primátor volby 2022 Přerov

Tak jako se dělá velký úklid a vyháže se veškeré nepotřebné, staré a neužitečné harampádí,  je potřeba se zamyslet i před nadcházejícími volbami, jestli není potřeba udělat pořádek i na přerovské radnici.

Kácení stromů v Přerově. 

Bude nový primátor schopen zajistit, aby byl z funkce odstraněn pseudo ochránce přírody Juliš, který je odpovědný za veškeré kácení stromů v Přerově? Nebo bude mít tento pán svůj flek na Odboru životního prostředí na doživotí? Je to bohužel jako za starého režimu. Já na bráchu brácha na mě a tak si tam rozhodují podle toho, jak se kdo s kým zná a nebo jak mu kdo doporučí. 

Bezpečnost Přerova.

Bude nový primátor schopen zajistit bezpečnost Přerova?  A nebo bude vyjednávat o bezpečnosti s romským králem?

Koordinace stavebních prací.

Bude nový primátor schopen dosadit schopné a mozek používající úředníky, aby občan nebyl obtěžován různými stavebními pracemi? Stavební práce v Přerově zejména na komunikacích, nejsou nijak koordinovány a probíhají chaoticky, dokonce nejlépe všechny naráz. Normální člověk si potom musí myslet, že to úředník dělá naschvál, že má dobrý pocit z toho, jak zatarasil celý Přerov a lidé se tak nemohou dostat z jedné strany Přerova na druhou.

Zakázky stavebních prací.

Zajistí nový primátor aby si kamarádíčkové nedohazovali kšefty a aby nebyly zakázky předražené?  Zajistí nový primátor, aby byla kvalita práce kontrolována a v případě nekvalitní práce z toho byly vyvozeny důsledky?

Rozhodování občanů o vzhledu města.

Zajistí nový primátor aby o významných zakázkách, které ovlivní vzhled města mohli rozhodovat občané a ne pár úředníků? Vždyť většině občanů se městem vybraný návrh na rekonstrukci budovy Emosu na náměstí nelíbí. Dali by přednost jinému návrhu, kdyby měli tuto šanci.

Přerovský hlas je váš hlas. Nebojte se ozvat. Fotografie a texty co se vám v Přerově líbí nebo nelíbí posílejte na: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

Co se to kope na Sokolské v Přerově

Co nám to tady kopou na Sokolské v Přerově?

zpackaný kruhový objezd Přerov

Čípak je to práce tento zpackaný kruhový objezd v Přerově.