in

Čípak je to práce tento zpackaný kruhový objezd v Přerově.

zpackaný kruhový objezd Přerov

Již přibližně 13x zdemolovali kruhový objezd z betonových zábran řidiči nákladních aut. Město nechalo tento kruhový objezd postavit za jeden milion korun kvůli bezpečnosti a plynulosti dopravy na Tovární ulici. 

Přerovský radní pro dopravu Tomáš Navrátil řekl, že bezpečnost objezdu testoval. Projel to prý s řidičem nákladní soupravy. Kruhový objezd je schválen, projektoval jej dopravní inženýr, má všechny náležitosti, také uvedl Navrátil.

Jestliže se  již tolikrát stalo, že tento betonový „krásný“ kruhový objezd někdo naboural, tak asi s tímto kruhovým objezdem není něco v pořádku. Vymlouvat se na mladé a neschopné řidiče je přinejmenším dětinské.

Který dopravní inženýr tento kruhový objezd plánoval?  Byl to premiant třídy nebo školou jenom tak tak prolezl? Podle výsledku jeho práce to vypadá na tu druhou možnost. 

Proč není uprostřed kruhového objezdu trávník? Pokud by tam trávník byl, kola by najela na trávu, zase sjela a k žádné škodě by nedošlo. 

Zdravíme tímto všechny dopravní inženýry a radního pro dopravu Tomáše Navrátila.

Tomáš Navrátil (ANO)

Tomáš Navrátil (ANO)

Uvolněný radní Ing. Tomáš Navrátil (ANO)  má v gesci dopravu a koordinaci dopravních staveb na území města Přerova. tomas.navratil@prerov.eu Telefon:581 268 413.

Přerovský hlas je váš hlas. Nebojte se ozvat. Fotografie a texty co se vám v Přerově líbí nebo nelíbí posílejte na: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

primátor volby 2022 Přerov

Strany ve vedení radnice Přerova 30 let Přerov ruinují.

Lada Galová Přerov

Lada Galová: dejte velký křížek Hnutí ANO.