in

Poslanecký plat mu nestačí, proto kandiduje i na primátora.

volby Ing. Petr Vrána kandidát na primátora Přerova

Poslanecký plat plus náhrady, plus plat  primátorský. Tak to už bude něco, to stojí za to kandidovat. ANO, řeč je o Petru Vránovi. 

Petr Vrána poslanec.

Kdo z vás vážení občané má dvě práce? Někdy lidé mají i druhou práci, ale na poloviční  úvazek,  protože zvládnout dvě plnohodnotné práce není možné. Dovedete si představit, že byste chodili pracovat 8 hodin do Meopty například a potom ještě na dalších 8 hodin do jiné práce každý den? To se bohužel nedá. 

Kariérní politik to není člověk, který hodlá dělat něco pro lidi, pro město ve kterém se narodil a žije. Kariérní politik je politik, který šel do politiky vydělat peníze. Podle toho také poznáte kariérního politika. Chce ukořistit co nejvíce  placených funkcí. Chce “sedět jednou prdelí na několika židlích”. 

Zrovna tak jako vy nemůžete chodit do dvou prací a dělat je na 100%, je to tak i s politikem. Člověk, který chce udělat něco pro lidi, musí to dělat na 100% a to při několika placený funkcích v žádném případě nejde. 

Kariérnímu politikovi se bude dařit pouze pokud mu to dovolíte. Pokud mu přihrajete vaše hlasy ve volbách.

Proč volit ve volbách ANO nám jasně říká i Lada Galová, protože si potřebuje udržet své teplé místečko. Tomu se říká charakter. 

Dopravní situace v Přerově je taková jaká je, protože je pod vedením ANO.

Přerovský hlas je i váš hlas: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

Lada Galová Přerov

Lada Galová: dejte velký křížek Hnutí ANO.

Lenka Jüngling Piráti kandidátka na primátora

Piráti chtějí zelené město, chtějí vysazovat stromy, zatímco nečinně přihlížejí, jak se kácí krásné vzrostlé stromy okolo Bečvy.