in

Lada Galová: dejte velký křížek Hnutí ANO.

Lada Galová Přerov

Za 4 roky jsem coby přerovská radní a zastupitelka oddala 94 novomanželskych párů. Pokud nás chcete podpořit v práci pro město i dál, dejte velký křížek Hnutí ANO.

Jinými slovy, volte hnutí ANO, abychom mohli zůstat u svých korýtek. 

Hnutí ANO. To je ta strana, která má na svých webových stránkách slogan nelžeme a nekrademe.

Pod vedením této strany byly 2 roky porušovány zákony nezákonnými nařízeními, byla porušována Ústava České republiky a mnoho drobných podnikatelů bylo zlikvidováno díky těmto nezákonným nařízením. Zdraví lidé byli diskriminováni nehorázným způsobem. Lidem kteří měli C19 nebyla poskytnuta zásadní prvotní péče a informace, které by mohly vést k zavedení rychlé správné a včasné pomoci byli tutlány, zakazovány a označovány jako dezinformace. Lékaři, kteří by si dovolili poskytnout tuto pomoc byli označováni za nekompetentní.  Díky tomu zemřela spousta lidí. Lidé byli bombardováni masivní vakcinační propagandou. Vakcinační propaganda, která propagovala experimentální vakcínu, která nebyla ani vyzkoušena na zvířatech, ale byla aplikována přímo na lidi. Lidé byli tlačeni, strašeni a de facto vydíráni pod pohrůžkami ztráty zaměstnání a jiných podobných věcí. Všichni Europoslanci z hnutí ANO hlasovali pro kovid pas, čímž přispěli k vytvoření diskriminačního prostředí zdravých lidí a medicínského apartheidu.

(Pro kovid pas hlasovali všichni čeští europoslanci, kromě jediných dvou Europoslanců SPD, ti byli proti této diskriminaci, SPD má v europarlamentu pouze dva poslance)

Miliardové smlouvy s farmaceutickými firmami, které nejsou výhodné pro Českou republiku a jsou tajné a nezveřejněné. Kdo takové smlouvy podepsal je zločinec a patří do vězení.  Stalo se to za vlády hnutí ANO.

Ač se očkování proti covidu většinově prezentuje jako zcela bezpečné, možných nežádoucích účinků je celá řada. Od banálních po velmi závažné až fatální. Oficiální statistiky vykazují vysokou míru podhlášení, ale i z nich už je vidět, že se děje něco, co bychom neměli zametat pod koberec. Lidé, kteří se nechali očkovat a pak se u nich objevily různě závažné zdravotní potíže, žijí mezi námi. Jejich příběhy jsou důležité, jejich příběhy chceme ukázat veřejnosti. Ne proto, abychom rozdmýchávali emoce a hloubili příkopy, ale proto, že každá doba a její průvodní jevy si zaslouží svůj dokument. Jako podnět k zamyšlení současníkům i memento pro generace budoucí.

O tom že Babiš je lhář a zloděj není pochyb. Je také otázkou, jak je možné, že prošel lustrací agent STB, který neměl co dělat v žádné z veřejných funkcí. Další otázkou také je, kdo Babiše platil, kdo tahal za provázky, kdo Babišovi řekl aby skoupil média, aby mohl postupně šířit globalistickou propagandu, která hraje pro cizí zájmy a korporace a která je proti lidem České republiky.  Babiš člen Aspen institutu.

Mimochodem za dopravní situaci v Přerově jsme také  vděční hnutí ANO.

Přerovský hlas je i váš hlas: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

zpackaný kruhový objezd Přerov

Čípak je to práce tento zpackaný kruhový objezd v Přerově.

volby Ing. Petr Vrána kandidát na primátora Přerova

Poslanecký plat mu nestačí, proto kandiduje i na primátora.