in

Piráti chtějí zelené město, chtějí vysazovat stromy, zatímco nečinně přihlížejí, jak se kácí krásné vzrostlé stromy okolo Bečvy.

Lenka Jüngling Piráti kandidátka na primátora

Piráti chtějí zelené město, chtějí vysazovat stromy, zatímco nečinně přihlížejí, jak se kácí krásné vzrostlé stromy okolo Bečvy. Vždyť tyto stromy pamatuji mnozí z nás, kteří tam chodili se školkou na procházky a na podzim se prodírali a kopali do hromad listí, tyto listy sbírali a dělali z nich dlouhé “draky”. Tuto krásnou alej zničil kazisvět Juliš, který k tomu dal svůj podpis.

A jak se k této problematice staví kandidátka na primátorku za Piráty Lenka Jüngling?

Otázka:

Dobrý den, rád bych se zeptal vaší kandidátky na primátorku v Přerově Lenka Jüngling

na oficiální stanovisko ke kácení krásných vzrostlých stromů okolo Bečvy. 

Odpověď:

Děkuji za otázku a ráda Vám na ni odpovím. Chtěla bych předně říct, že nejsem odborníkem na protipovodňová opatření, a proto to, co vám píšu, je můj osobní dojem. 

Tento projekt protipovodňové zídky je projektem povodí Moravy, přesto se město k němu mohlo a mělo vyjádřit. Já věřím, že vždy existuje více řešení problému. Obzvlášť pokud jde o takto nešetrný zásah do přírody. Preferuji komplexní opatření blízká přírodě, například v tomto projektu si pokládám otázku, zda by nešla protipovodňová opatření udělat výše proti proudu v podobě záchytu vody v krajině díky systému poldrů, meandrů, tůní, apod. A také v celé délce jejího toku díky šetrnějšímu zemědělství, které zvyšuje schopnost půdy vodu zadržet. A jak relevantní zídka bude, pokud se vystaví vodní dílo Skalička? 

Upřímně nevím odpověď na tyto otázky, ale být na stejném místě, všechny tyto skutečnosti bych si zjistila a snažila se mít vykácení zdravých vzrostlých stromů až na posledním místě. Rybářská alej neskutečně utrpěla a náprava bude trvat dlouho.

Děkuji a přeji vám hezký den,

Lenka Jüngling

Lenka Jüngling Piráti kandidátka na primátora PŘEROV

Vážená paní Pirátská kandidátko.

Strana která prosazuje a hlásá, že máme víc než dvě pohlaví.

Strana, která se hlásí k názoru, že muži mohou rodit děti.

Strana která prosazuje odstranění názvu matka a otec a chce ho nahradit nějakým neutrálním něčím….

Místo pojmu kojící matka, prosazujete pojem kojící člověk.

Díky stranám jako je ta vaše, budou do dámských sprch na veřejných plovárnách a jiných podobných veřejných zařízeních chodit pánové se syntetickým poprsím a s pravým půlmetrovým penisem, na který se budou naše dcerky muset dívat.

Podporujete homosexuální pochody Prahou, placené z daní daňových poplatníků.

Tímto vším také chcete vymývat mozky našim dětem již na základních školách.

Ať se vám to líbí nebo ne, toto téma patří na univerzitu / vysokou školu obor psychiatrie. Ne do mateřských ani základních škol.

Taková strana vážená paní, tedy kojící člověče, patří do odpadního potrubí.

Díky takovým demagogům jako  jsou Piráti a jim podobní, se dějí na světě výše zmiňované neuvěřitelné věci a budou se dít i u nás, pokud si to lidé včas neuvědomí.

Jistě se každý rodič těší na to, až se ho  nezletilé dítě zeptá: Já…, mě ve škole říkali… a já možná nejsem ale kluk a možná jsem holka, chtěl bych si změnit pohlaví. 

V některých státech je dokonce bráněno rodičům, zabránit svému neplnoletému dítěti ve změně pohlaví. Někde se mohou děti rozhodnout už ve třech letech o změně pohlaví, to je absurdní že? To zde chcete?

Irsko: Uvězněný učitel říká, že „raději zůstane ve vězení 100 let“, než aby dodržoval školní transgenderová pravidla. https://www.gbnews.uk/news/jailed-teacher-says-hed-rather-stay-in-prison-for-100-years-than-comply-with-schools-transgender-rules/363171

Vymývání mozků už od útlého věku.

Groomer je někdo, kdo buduje vztah, důvěru a emocionální spojení s dítětem nebo mladým člověkem, aby je mohli manipulovat, využívat a zneužívat.

Enebler – Aktivátor (Nemusí to být pouze hloupý rodič, ale může to být i učitel mateřské školy, učitel základní školy nebo klidně vedoucí na na táboře)

Victim – oběť

Transgenderová Propaganda se dostává už i do pohádek k nám.

V ženském sportu  mohou soutěžit chlapi, co si myslí že jsou ženský.

Na děti už útočí i Mickey Mouse.

Piráti, budoucnost našich dětí, taková budoucnost dětí, kterou nechceme!

Přerovský hlas je i váš hlas: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

volby Ing. Petr Vrána kandidát na primátora Přerova

Poslanecký plat mu nestačí, proto kandiduje i na primátora.

Hnutí ANO Přerov

Proč za Ano nebylo líp.