Piráti chtějí zelené město, chtějí vysazovat stromy, zatímco nečinně přihlížejí, jak se kácí krásné vzrostlé stromy okolo Bečvy.

Lenka Jüngling - Piráti

Lenka Jüngling Piráti kandidátka na primátora

Piráti chtějí zelené město, chtějí vysazovat stromy, zatímco nečinně přihlížejí, jak se kácí krásné vzrostlé stromy okolo Bečvy. Vždyť tyto stromy pamatuji mnozí z nás, kteří tam chodili se školkou na procházky a na podzim se prodírali a kopali do hromad listí, tyto listy sbírali a dělali z nich dlouhé “draky”. Tuto krásnou alej zničil kazisvět Juliš, který k tomu dal svůj podpis.

A jak se k této problematice staví kandidátka na primátorku za Piráty Lenka Jüngling?

Otázka:

Dobrý den, rád bych se zeptal vaší kandidátky na primátorku v Přerově Lenka Jüngling

na oficiální stanovisko ke kácení krásných vzrostlých stromů okolo Bečvy. 

Odpověď:

Děkuji za otázku a ráda Vám na ni odpovím. Chtěla bych předně říct, že nejsem odborníkem na protipovodňová opatření, a proto to, co vám píšu, je můj osobní dojem. 

Tento projekt protipovodňové zídky je projektem povodí Moravy, přesto se město k němu mohlo a mělo vyjádřit. Já věřím, že vždy existuje více řešení problému. Obzvlášť pokud jde o takto nešetrný zásah do přírody. Preferuji komplexní opatření blízká přírodě, například v tomto projektu si pokládám otázku, zda by nešla protipovodňová opatření udělat výše proti proudu v podobě záchytu vody v krajině díky systému poldrů, meandrů, tůní, apod. A také v celé délce jejího toku díky šetrnějšímu zemědělství, které zvyšuje schopnost půdy vodu zadržet. A jak relevantní zídka bude, pokud se vystaví vodní dílo Skalička? 

Upřímně nevím odpověď na tyto otázky, ale být na stejném místě, všechny tyto skutečnosti bych si zjistila a snažila se mít vykácení zdravých vzrostlých stromů až na posledním místě. Rybářská alej neskutečně utrpěla a náprava bude trvat dlouho.

Děkuji a přeji vám hezký den,

Lenka Jüngling

Lenka Jüngling Piráti kandidátka na primátora PŘEROV

Vážená paní Pirátská kandidátko.

Strana která prosazuje a hlásá, že máme víc než dvě pohlaví.

Strana, která se hlásí k názoru, že muži mohou rodit děti.

Strana která prosazuje odstranění názvu matka a otec a chce ho nahradit nějakým neutrálním něčím….

Místo pojmu kojící matka, prosazujete pojem kojící člověk.

Díky stranám jako je ta vaše, budou do dámských sprch na veřejných plovárnách a jiných podobných veřejných zařízeních chodit pánové se syntetickým poprsím a s pravým půlmetrovým penisem, na který se budou naše dcerky muset dívat.

Podporujete homosexuální pochody Prahou, placené z daní daňových poplatníků.

Tímto vším také chcete vymývat mozky našim dětem již na základních školách.

Ať se vám to líbí nebo ne, toto téma patří na univerzitu / vysokou školu obor psychiatrie. Ne do mateřských ani základních škol.

Taková strana vážená paní, tedy kojící člověče, patří do odpadního potrubí.

Díky takovým demagogům jako  jsou Piráti a jim podobní, se dějí na světě výše zmiňované neuvěřitelné věci a budou se dít i u nás, pokud si to lidé včas neuvědomí.

Jistě se každý rodič těší na to, až se ho  nezletilé dítě zeptá: Já…, mě ve škole říkali… a já možná nejsem ale kluk a možná jsem holka, chtěl bych si změnit pohlaví. 

V některých státech je dokonce bráněno rodičům, zabránit svému neplnoletému dítěti ve změně pohlaví. Někde se mohou děti rozhodnout už ve třech letech o změně pohlaví, to je absurdní že? To zde chcete?

Irsko: Uvězněný učitel říká, že „raději zůstane ve vězení 100 let“, než aby dodržoval školní transgenderová pravidla. https://www.gbnews.uk/news/jailed-teacher-says-hed-rather-stay-in-prison-for-100-years-than-comply-with-schools-transgender-rules/363171

Vymývání mozků už od útlého věku.

Groomer je někdo, kdo buduje vztah, důvěru a emocionální spojení s dítětem nebo mladým člověkem, aby je mohli manipulovat, využívat a zneužívat.

Enebler – Aktivátor (Nemusí to být pouze hloupý rodič, ale může to být i učitel mateřské školy, učitel základní školy nebo klidně vedoucí na na táboře)

Victim – oběť

Transgenderová Propaganda se dostává už i do pohádek k nám.

V ženském sportu  mohou soutěžit chlapi, co si myslí že jsou ženský.

Na děti už útočí i Mickey Mouse.

Piráti, budoucnost našich dětí, taková budoucnost dětí, kterou nechceme!

Přerovský hlas je i váš hlas: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz