in

Těmto stranám to může hodit jen sebevrah.

Spolu Fiala Jurečka Pekarová

Zajímavý a výstižný názor který se objevil na Facebookové skupině Přerovská Drbna.


Jedu dál. Pětikoalice, pětidemolice, pětisrajda a já nevím, kolik to má ještě názvů, tak těmto stranám to může hodit jen sebevrah.

To jejich, hurá na Rusy se nám může pěkně vymstít. Všechno se zdražuje a lidem začínají chybět penízky. Mamky samoživitelky to už pociťují a Fiala jen mele, že všem pomůžou. Pekarová plete svetry. Bartoš nám dělá průvody LESBO, SEXO, BUZO. Rakušan, který je čistý, jak lilie se diví, jací jsou všichni z jeho kamarádů podvodníci. No a ten traktorista z Rokytnice? Ech, darmo mluvit.

Dám vám perličku k dnešnímu stavu teplé vody a topení. Takže, teplá voda se bude ohřívat jen na 50 stupňů. To znamená, že v systému možná ani těch 50 stupňů nebude. Pro vás to znamená to, že spotřebujete více teplé vody a taky ji zaplatíte. Slyšeli jste někdy o legionelle? Pokud se nebude ohřívat voda na 55 stupňů, tak může dojít k rozvoji legionelly.  Tyto bakterie pronikají do organismu přímou konzumací kontaminované vody. Poté co se bakterie dostane do těla, může způsobit atypický zápal plic a horečku, která může být doprovázena silnými bolestmi hlavy, třesavkou, průjmem a dýchacími potížemi.

Bakterie se množí v teplotním rozmezí 20-50°C. Není to tak dlouho co v Přerově v některých domech problém s legionellou řešili. Dále jsem slyšel, že se přes noc v zimě bude vypínat topení. To je další útok na vaše peněženky. Vzhledem k tomu, že jsem se kdysi dávno pohyboval v problematice výměníkových stanic, tak vím, že pokud necháte topný systém vypnutý a vychládne, tak spotřebuje daleko více energie na opětovné ohřátí než kdyby jste snížili teplotu třeba na 20 stupňů.

No a kdo to zas zaplatí? No přece my. Nechápu, jak z nás ve 21 století mohou dělat takové blbce. Lidská práva a svobody? Vidíte to sami. Proto již hodně z nás protestuje na ulici a chce se této demoliční pětistrany zbavit. Za mě ani jedna z těch pěti stran můj hlas nedostane. Přemýšlejte a volte s rozumem.

Přeji si, tak, jak jsme se radovali v roce 1989, aby jsme se brzy radovali zase. Mějte hezký večer. 


Přerovský hlas je i váš hlas: Fotografie, komentáře, videa posílejte na mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz

Ohodnotit

Hnutí ANO Přerov

Proč za Ano nebylo líp.

odbor majetku Přerova

Informace pro pana Miloslava Dohnala, šéfa odboru majetku Přerova.