in

To je prčaTo je prča

Kdyby to nebylo tragické, bylo by to komické.

Hledaný si vesele komentuje na našem článku na Facebooku.

Hledaný Kubeš z Přerova

Ve světě zločinu a trestního stíhání se někdy stávají události tak neuvěřitelné, že by se skoro daly natočit jako komedie. Tentokrát se však jedná o příběh, který nás nejen rozesměje, ale také nás nechá se zamyslet nad celkovou situací.

Všechno to začalo, když soud vydal zatykač na nebezpečného narkomana, který byl věhlasný svou schopností vyhýbat se policii. Policisté byli na nohou, ale nemohli ho najít, proto vyhlásili pátrání a celá kauza se dostala do veřejného zájmu díky médiím. Ale to nejlepší teprve přijde.

Narkoman, který byl podle policie na útěku před spravedlností, se totiž rozhodl zveřejnit svůj názor na tuto situaci na Facebooku. Jaký to byl názor? No, na první pohled to nebyl názor vůbec, spíše to bylo… selfíčko! Ano, dobře jste slyšeli, selfíčko hledaného narkomana.

hledana osoba

Na fotografii můžeme vidět narkomana s nevinným výrazem ve tváři, jak pozorně kouká do kamery, zatímco policie po něm urputně pátrá. Nikdy bychom si nemysleli, že hledaný zločinec si sám napsal lísteček: „Tady jsem policie! Ahojte!“

A tak zůstáváme s otázkou, co přivedlo tohoto člověka k tomu, aby se stal hlavním protagonistou tak bizarního příběhu. Možná jednou napíše knihu s názvem „Pat a Mat na stopě.”

hledana osoba 2

Pokud by si s ním policie chtěla pokecat, může klidně tady v komentářích u tohoto článku. 

https://www.facebook.com/PrerovskyHlas/posts/pfbid02anMQMSe1ZkBcXQuoYYTjB9RBjYf2kP3XP5DpLZpaG76oM1T177nE3gLqVwZ9rawyl

Ohodnotit

hledaný Jiří Kubeš

Policisté pátrají po třiatřicetiletém Jiřím Kubešovi z Přerova.

budova Magistrátu v Přerově

Rekonstrukce budovy Magistrátu v Přerově