in

To mě štveTo mě štve

Jak je možné že město neprodává městský majetek ve dražbách, ale prostě jen tak někomu dle vlastního výběru, že by zase slivovičky? 

Prodej budovy na Palackého Ulici v Přerově.

Občané Přerova se oprávněně obávají a v různých kuloárech se šeptá o možném podezření z korupce. Proč k takovým závěrům občané Přerova docházejí stále častěji, toť otázka. 

Není snad nejvýhodnější prodat jakýkoliv majetek v dražbě a získat tak nejvyšší možnou nabídku? To je přece normální tržní chování!

Přerov se chystá prodat dlouhodobě nevyužitou budovu v centru města na Palackého ulici. Objekt dřív využívala soukromá střední škola živnostenská a vyšší odborná škola živnostenská.

Bude zajímavé sledovat, za kolik se tato budova prodá v době, kdy se byt 2+1 prodává v Přerově za 2,8 milionu.

Přerov se chystá prodat budovu stejné firmě (Byty Čechova s.r.o.), které město také prodalo budovu na Čechové 43 (Tzv. armádní dům) za směšných 12 milionů 590 tisíc. Kolik byla odhani cena? ( V té době byl náměstek primátora Michal Zácha.) 

V dnešní době, kdy korupce a neetické chování představují vážný problém ve společnosti, je podávání trestního oznámení prostřednictvím protikorupční linky klíčovým nástrojem pro zachování zákonnosti a spravedlnosti.

Protikorupční linka je speciální komunikační kanál, který umožňuje občanům nahlašovat podezření z korupce a jiné nelegální aktivity. Je to anonymní a bezpečný způsob, jak oznámit nepravosti bez obav z odplaty.

Postup při podání trestního oznámení zde.

Oznámení korupce.

Ohodnotit

Mgr. Jana Žouželková

Šikana a bossing, Sociální služby města Přerova.

Pavel Košutek člen zastupitelstva za ANO

Košutek ANO:  Pořádání automobilových závodů posilují schopnost Ruska vést zločinou agresi proti Ukrajině.