in

Tak a máme  v Přerově po volbách.

Komunální volby Přerov 2022

Účast v Přerově dosáhla v letošních komunálních volbách 39,54%.

Není nad to chtít a dožadovat se změn a jet na chatu nebo se  na volby vyfláknout a válet se na zahradě. 

Možná si říkáte, že by měly být volby povinné, že by se tím něco změnilo. Bohužel ne. Mají to tak v Austrálii a k tomu aby se žilo lidem lépe to také nepomáhá. Za období “kovidu” to tam měli pravděpodobně nejhorší ze všech.

Až pochopíte princip, jak to všechno funguje, tak se potom  možná dočkáme  nějakých změn.

Aby došlo k nějaké signifikantní změně, je potřeba změnit postoje, myšlení a více se vzdělávat. 

Tento proces potrvá mnoho let. Možná změna přijde až když přijdete na to, že je rozdíl mezi člověkem který chce doopravdy něco udělat pro lidi a pro město a člověkem, který si jde do politiky nahrabat a je jen „podržtaška Bruselu a zájmu korporací“.

Nicméně máte co jste chtěli a zde jsou ty výsledky.

Vyhrálo hnutí ANO 2011 s 33,7 % hlasů. Získalo tak celkem 14 míst v Zastupitelstvu města Přerova. Do zastupitelských lavic zasednou Petr Vrána, Tomáš Navrátil, Hana Mazochová, Petr Měřínský, Lada Galová, Vladimír Lichnovský, Michal Stoupa, Pavel Košutek, Alice Kutálková, Vladimír Holan, Petr Turanec, Filip Černý, Přemysl Dvorský a Ivana Košutková.

Druhé místo ve volbách a šest mandátů v zastupitelstvu získala strana Svoboda a přímá demokracie (SPD). Reprezentovat ji budou Dan Chromec, Miloslav Skládal, Pavla Kadaníková, Pavel Svozil, Michal Dokládal a Petr Maus.

Pět zastupitelských křesel obsadí Michal Zácha, Petr Kouba, Miloslav Dohnal, Jakub Navařík a Tomáš Kocourek ze strany Pomáháme městu – ODS a nezávislé osobnosti.

Čtvrté místo a tři mandáty náleží straně Společně pro Přerov – koalice politického hnutí Změna a NEZÁVISLÉ VOLBY. Toto jsou jména nových zastupitelů: Jan Horký, Helena Netopilová, Zdeněk Schenk.

Stejný počet křesel, tedy 3, získali Piráti – ODVAHA ZMĚNIT PŘEROV. Do zastupitelstva zasednou Lenka Jűngling, Petr Dostalík a Jakub Jűngling.

Dva mandáty získala strana Za prosperitu města Přerova – František Jan Hrabina a Tomáš Přikryl.

Z KDU-ČSL a TOP 09 obsadí křesla zastupitelů Tomáš Dostal a Jiří Lapáček.      

Zdroj Informaci: prerov.eu

Ohodnotit

odbor majetku Přerova

Informace pro pana Miloslava Dohnala, šéfa odboru majetku Přerova.

pedofil v Hranicích

Vypadá to, že máme v rajónu úchyláka, upozorněte na to svoje děti.