in

Sdílená kola v Přerově již dávno máme, radnice nepředstavuje žádnou novinku.

Sdílená kola v Přerově

Sdílení kol je v Přerově v plném proudu několik let a zhruba poslední dva roky nabírá na obrátkách. Vypadá to, že radnice přišla s křížkem po funuse a o žádnou novinku se nejedná.

Mnoho občanům Přerova, ale i Hranic a jiných okolních měst, již tuto zkušenost se sdílenými koly má. Lidem se toto  sdílení kol nelíbí. 

Postavíte si někam kolo a ostatní ho sdílejí bez vašeho souhlasu a dokonce ho pak ani nezaparkují tam kde ho sdíleli, ale úplně někde jinde.

V Přerově a okolí se kradou kola jak na běžícím pásu.

A co dělá policie? ( řečnická otázka)

Musíte to všichni sledovat v těch přerovských  internetových facebookových skupinách. Každou chvíli tam někdo dává fotku “ukradli mi kolo”. Kdybyste ho viděli, ozvěte se na Messenger….

Jak složité to musí být, nastražit policií kola? Takové kolo “volavka” přece musí zapůsobit a policie by si tak mohla udělat  seznam zlodějů kol. 

Kdyby se čistě náhodou tato informace o nastražených policejních kolech dostala na veřejnost, možná by to byla taková užitečná prevence proti kradení kol v Přerově.

(Do Přerova nejezděte krást kola, policajti tam mají svoje nástrahy)

Samozřejmě občanským aktivitám se také meze nekladou. Ano zabere to čas, ale natočit takového zloděje, jak krade kolo a zveřejnit ho potom na sociálních sítích, to by také mohlo zabrat.

No ale co takové GDPR a ochrana osobních údajů?

Když se mohou zveřejňovat videa úchyláků, kteří jsou hledáni za to, že si drandili netopýra ve vlaku, proč by se nemohlo zveřejnit video zloděje, který krade kolo že?

Pokud by se vám podařilo takové video natočit, pošlete nám ho na:  mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz 

Ohodnotit

16letý Adam Ošmera z Kroměříže

Hledá se 16letý Adam Ošmera z Kroměříže.

masopust 2023 Přerov

18.2.2023 – Přerov – Masopust v Přerově.