in

Po dvaatřicetiletém Radimu Špačkovi z Přerova pátrají od úterý přerovští policisté.

Radim Špaček - pátrání

Po dvaatřicetiletém Radimu Špačkovi z Přerova pátrají od úterý přerovští policisté, s žádostí o pomoc se obracejí i na veřejnost. Muž odešel v pondělí 24. října ze svého bydliště, a ještě ten samý den byl spatřen v Olomouci. „Pohřešovaný trpí vážnou psychickou poruchou a pravidelně bere léky, které v současné době neužívá, a proto může být v ohrožení života. V poslední době se jeho zdravotní stav zhoršuje a je pravděpodobné, že bez léků u něho můžou nastat změny v chování a může trpět bludy,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová s tím, že muž je introvert bez přátel a jeho řeč může být v případě navázání hovoru zmatená.

Radim Špaček je 183 centimetrů vysoký a váží asi 95 kilogramů. Má krátké tmavě hnědé, středně husté vlasy se strojkem oholenými boky a nahoře s ostrůvkem vlasů. „Mladý muž je hladce oholen. Má modré oči s řídkým obočím, silné plné rty a neúplný bílý chrup,“ doplnila Zajícová, podle níž měl v době odchodu na sobě černou koženou bundu po pás tzv. křivák, modré džíny, černé tenisky, nápadnou modrobílou kšiltovku s nápisem Red bull. Na zádech nesl objemný a plný batoh černé barvy s šedým vzorem na bocích, ve kterém měl černé běžecké boty, černé džíny a černou zimní prošívanou bundu.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci. Jakékoli informace o pohybu nebo pobytu muže uvítají na lince 158, nebo na telefonu 974 778 336 – 337, případně je možné předat informace k hledané osobě na mobilní telefon 601 365 551.

Ohodnotit

pedofil v Hranicích

Vypadá to, že máme v rajónu úchyláka, upozorněte na to svoje děti.

Nepořádek v Přerově

Lidé se oprávněně ptají, kdo a kdy uklidí ten bordel.