in

To mě štveTo mě štve

Něco o Aspen Institutu.

Loutky z Aspen institutu

Aspen Institut je mezinárodní nezisková organizace založená v roce 1949 jako Aspen Institute pro humanistická studia. Stanoveným cílem institutu je realizace svobodné a spravedlivé společnosti. Prostřednictvím seminářů, politických programů, konferencí a iniciativ rozvoje vedení. Institut sídlí ve Washingtonu, D.C. v USA a má partnerské pobočky Aspen Institutu v Berlíně, Římě, Madridu, Paříži, Lyonu, Tokiu, Novém Dillí, Praze, Bukurešti, Mexico City a Kyjevě,, stejně jako iniciativy vedení ve Spojených státech a na africkém kontinentu, Indie a Střední Amerika…

Aspen Institut je z velké části financován nadacemi, jako je:

Carnegie Corporation, Rockefeller Brothers Fund, Gates Foundation, Lumina Foundation a Ford Foundation. A z poplatků za semináře a z individuálních darů. Abyste pochopili co jsou tyto nadace zač, můžete se podívat i na tento dokument. https://dobrydencesko.cz/jak-to-vsechno-funguje-a-proc-se-nedozvite-pravdu-v-mainstream-mediich/

Jeho správní rada zahrnuje lídry z politiky, vlády, obchodu a akademické sféry, kteří také přispívají k jeho podpoře. 2014–2018 obdržel Aspen Institut pátou nejvyšší částku finančních prostředků ze zemí mimo Spojené státy ve srovnání s jinými think-tanky, s celkovým počtem více než 8 milionů USD od dárců, kteří pocházeli především ze západních demokracií.

O čem to je Aspen institut?

Zde jeden krásný názorný příklad: 

Když starostka New Orleans LaToya Cantrell Zveřejnila fotografie na svém facebookovém profilu s tímto textem: Mluvím s Aspen  mladými lídry s profesorem Isaacsonem o vytváření změn v jejich komunitách mě jako prezidenta Broadmoor’s Assoc. přivedl zpět ke kořenům. Změna je nevyhnutelná. Takže když můžete přivést všechny ke stolu a naslouchat a zároveň respektovat jeden druhého, můžeme najít win-win.* Setkání s lidmi tam, kde jsou, je začátek.

* (win-win – situace, z níž každá strana nějakým způsobem profituje, a cílem je oboustranně výhodná situace.)

Lidé v komentářích přesně vystihli co to je Aspen institut.

Aspen program kontroly mysli implantující  škodnou po celé zemi. (Celosvětově) Naučte se myslet za sebe lidi!

Cokoli, co se týká Aspen Institutu nebo s ním souvisí, je problém. Jedná se o levicový indoktrinační program a také koordinují progresivní politickou akci po celé zemi

Je to prst Iluminátů… Existuje mapa, která je spojila s trilaterálními globalisty.

Loutkář Isaacson nyní ovládá Latoyu…

Ano, vy a Mitch jste oba Waltovy loutky

Indoktrinace

Aspen Institute není to, co říká, chce změnit historii místo toho, aby učil minulost.

Aspen Institute je místo, kde Walt Isaacson vzal Mitche Landrieua popíjet koktejly, zatímco Broad Street a Lakeview byly pod vodou. Je to místo, kde se bohatí lidé snaží přimět naše starosty k hloupým plánům, které prosazují globální narativ, místo aby dělali základní věci, které požadujeme od naší vlády.

Takže jste mluvila s partou bohatých lidí

Aspen Institute se snaží zničit naši zemi a její základní principy.

Těmto komentářům není třeba nic dodávat, protože obrázek o tom  si můžete udělat sami.

V České republice to funguje podobně. Takže pokud si umíte dát jedna a jedna dohromady, dostanete odpověď na to, proč Česká republika je tam kde je.

Položte si tedy zásadní otázku.

Kdo je členem Aspen institutu z České republiky a v jakých je nebo byl funkcích a jak to v ČR vypadá. Musíte tedy dojít ke stejnému závěru, že Aspen si vychovává svoje loutky a  pomocí nich prosazuje vlastní zájmy. Tyto loutky pracují pro někoho jiného, ne však pro ČR a občany České republiky, jsou to zrádci a nepřátelé svobody, zradili vlastní národ. 

Převzato: https://dobrydencesko.cz/co-to-je-aspen-institut/

Ohodnotit

Přerovská radnice a PSS Přerovská stavební a.s. korupce

Kdo to je ta záhadná PSS Přerovská stavební a.s., která si udělala z radnice dojnou krávu.

Loutky z Aspen institutu

Členové Aspen institutu z České republiky.