in

SmutnéSmutné

Nechceme zvýšit dohled v Galerii, chceme bezpečný celý Přerov! 

Dívka napadena v Přerově romskými mladistvými

Primátor Vrána chce zvýšit dohled před nákupní galerií. 

Primátor města Přerova Petr Vrána se vyjádřil k tiskové zprávě, kterou dnes odpoledne vydala Policie ČR k incidentu před Galerií Přerov v Čechově ulici, kde byla v pátek 11. listopadu skupinou dětí a mladistvých napadena třináctiletá dívka. Případ vyvolal na sociálních sítích vlnu nevole Přerovanů, kteří poukazovali především na to, že se obchodní centrum stává místem, kde dochází k nepřístojnému chování některých skupinek mladých lidí.

Jak se píše v tomto článku.

https://www.prerov.eu/cs/magistrat/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-2022/tz-listopad-2022/zvysime-dohled-pred-nakupni-galerii-rekl-v-reakci-na-incident-primator-petr-vrana.html

Vážení pánové a dámy na radnici k problémům tohoto rázu dochází v celém Přerově. Nejen u obchodního centra. Nebo tu snad nebydlíte??

Přerov napadena třináctiletá dívka

Není to žádné tajemství a každý v Přerově to ví, že to byly romské děti a romští mladiství, kteří napadli tuto 13-letou dívku. Je s podivem, že na radnici se to neví, anebo se to ví, ale musí se to tutlat.

Asi to není dostatečně politicky korektní, říkat pravdu.

Primátor Vrána chce zvýšit dohled před nákupní galerií, možná by se ale měl poradit s bývalým primátorem Měřínským, který chtěl dokonce vyjednávat s romským králem.

ANO bylo to stejné za Měřínského , ANO bude to stejné i za Vrány.

Napište nám

Pokud máte video nebo fotografie události, která se tam stala, pošlete je anonymně tímto formulářem, pošlete je jako odkazy na Google Drive, úložiště a podobně.

Pokud jste policista a máte nápad, jak řešit tuto situaci pro celý Přerov, dejte nám anonymně váš názor, budeme ho publikovat.

Pokud se chcete jakýmkoliv způsobem k tomuto vyjádřit, využijte také tento formulář.

    Ohodnotit

    Jak oživit centrum Přerova

    Jak oživit centrum Přerova?

    Vaše názory k události která se stala u obchodního centra Galerie, kde byla napadena 13letá dívka

    Vaše názory k události, která se stala před obchodním centrem Galerie.