in

Lidé si oprávněně stěžují a upozorňují, že ovladač plošiny pro handicapované zasahuje nevhodně do pěší části cyklostezky.

ovladač plošiny pro handicapované Přerov

Lidé si oprávněně stěžují a upozorňuji, že ovladač plošiny pro handicapované zasahuje nevhodně do pěší části cyklostezky.

Lidé oprávněně upozorňují na to, že tento ovladač pro handicapované zasahuje do pěší části cyklostezky.

Není přece normální, že do části po které se chodí, trčí kus železa. Který “inženýr” tohle navrhl a schválil zajímá spoustu  občanů. 

Bude tento nemyslící úředník  trestněprávně odpovědný za úrazy ke kterým dříve či později dojde? 

Uvědomte si, že jsou mezi námi i občané kteří špatně vidí, děti které běží bez toho aniž by se dívali a bum najednou si roztrhnou hlavu, zraní oko nebo natrhnou ucho. To je strašná představa že, škoda že si tohle nepředstavoval ten umělec co tam tu tyčku povolil nainstalovat.

Názory  Přerováků:

Proč něco udělat dobře hned na poprvé, když to jde na tři pokusy, hlavně z toho vyždímat co nejvíc peněz!!! Někdo u stolu hooodně přemýšlel

Past na nevidomé spoluobčany. 

Ovládací tyč by mohla byt otočená opačně … I když na co takovou tyč… a nic by nemělo být za linií patníku. Chtělo by to udělat v Přerově pořádnou analýzu mobility a všechny tyto „paskvily“ odstranit/dále neopakovat.

Hledejte problém u toho,kdo tento projekt navrhl a schválil

Přerovský hlas je váš hlas. Nebojte se ozvat. Fotografie a texty co se vám v Přerově líbí nebo nelíbí posílejte na: mail(Zavináč)prerovskyhlas.cz.

Ohodnotit

Loutky z Aspen institutu

Členové Aspen institutu z České republiky.

Co se to kope na Sokolské v Přerově

Co nám to tady kopou na Sokolské v Přerově?