in

To LáskujuTo Láskuju

Jak by mohlo vypadat náměstí TGM v Přerově.

Náměstí TGM Přerov vizualizace12

Jistě jste mnozí z vás zaregistrovali na přerovských facebookových skupinách obrázky vizualizace náměstí Tomáše Garrigua Masaryka u nás v Přerově. 

Kdo tyto vizualizace vytvořil a proč to dělá, jsme se zeptali autora.

Jmenuji se Jiří Denninger  pochazím z Přerova  a bydlím zde 57 let  a mou vášní i prací   jsou  vizualizace, projekty a revitalizace měst a obcí.

Pro nečinnost našich radních  úředníků jsem tyto vizualizace např. Masarykovo náměstí  v Přerově jsem sám od sebe začal měnit , jen abych je popíchl a rozjel debatu o tom, že by se   mohl tento ošklivý  „emos“ předělat,  úkol zněl :  levně a tak, aby zapadl do této starobylé části města!!.

Náměstí by mělo mít více zeleně, bez kašny a s vodotrysky  a  pochozí  bazénové vany na ovlažení a využití vody,  nejen se dívat jak voda stříká nesmyslně  v kašně.

Nechci se k tomu dále vyjadřovat, ale zabývat by se měli lidé a snad i policie  nad projekty jako je  předražená tenisová hala s dotací od města  a kraje a nesmyslný  a taktéž předražený  Blažkův dům .

Tyto peníze použít  třeba na výstavbu nového zeleného náměstí. Nebo parkovacího domu.

Jinak snaha zkrášlit náměstí TGM  se trošku minula účinkem, pár květin to jistě oživilo , ale pořád je to málo .

Taktéž je na tom revizatalizace nejstarší panelové zástavby  ulice Dvořákové, kterou jsem celou na své náklady  vizualizoval  a projekt od města je fázi „ rozpracované“  a nic se nepohnulo nebo spíše se to zastavilo.

A můžu pokračovat,  revitalizace Budovatelů je také ve hvězdách,  přitom mohl nějaký úředník na tom už dávno pracovat.

Je toho opravdu moc nové chodníky, kde se drží voda  či nesmyslné  sekání trávy

S pozdravem Jiří Denninger .

Ohodnotit

8.6.2023 byl v MŠ na ul., Komenského odchycen tento pes. Čip nemá.

restaurace v Přerově

Taky váš kuchař neměl den?