in

Prasata z velení, vzdejte se vedení.

Sigma Olomouc Prasata

K protestu se zatím nikdo nehlásí. Uřezané prasečí hlavy a krev. Symbolika a způsoby mafiánských kmotrů. Přetekl pohár trpělivosti? Bude se problém řešit nebo se zamete jen tak pod koberec. Bohužel od koryt nikdo dobrovolně neodejde! 

Je zajímavé a to může potvrdit každý zaměstnanec, že pokud je neschopný a svou práci nezvládá, prostě ho vyhodí, dají mu výpověď nebo ho požádají aby výpověď dal sám a odešel “dobrovolně”.

Bohužel jsme svědky takové neschopnosti nejen v politice, ale i ve sportu. 

Tuto formu protestu pravděpodobně zvolili nespokojení fanoušci fotbalového klubu Sigma Olomouc. 

U vstupu na stadion se v noci na sobotu 13 dubna objevily prasečí hlavy umístěné na betonových sloupcích a jedna na zemi. Vchodové dveře byly polepeny letáky se sloganem “Prasata z velení, vzdejte se vedení.”

Vchodové dveře Androva stadionu polepené letáky s výše zmiňovaným textem.

Letaky Sigma Olomouc

Je možné, že tato forma protestu je reakcí a odvetou za billboard, který se vymezuje proti vedení Sigmy Olomouc a který několik dní po výlepu zmizel a dnes již je přelepen něčím jiným.

billboard Sigma Olomouc

Někomu byl asi tento billboard velkým trnem v oku. 

„Jsme šokovaní vulgaritou a agresivitou tohoto skutku, který připomíná snad jen praktiky těch nejhorších mafiánů. Nemohu se ubránit dojmu, že jde o cílenou snahu rozhodit náš klub v posledních kolech základní části sezóny. My se ale nyní pevně koncentrujeme na zítřejší utkání s Jabloncem. Chci požádat naše fanoušky, aby nás přišli v co největším počtu podpořit v klíčovém utkání před tím, než vyzveme Slavii a Spartu. Naši hráči ani náš klub se nenechají zastrašit! Incident řeší Policie ČR, ve kterou mám plnou důvěru a věřím, že brzy přijde s výsledky svých zjištění. My se soustředíme na fotbal,“ uvedl na webu Sigmy předseda představenstva Petr Konečný.

Ohodnotit

Karel Kryl

Před 80 lety se v Kroměříži narodil básník s kytarou Karel Kryl.

Mgr. Jana Žouželková

Šikana a bossing, Sociální služby města Přerova.