in

To je prčaTo je prča

Michal Zácha.

Michal Zácha Přerov

Ve kterých firmách se vyskytuje jméno Michal Zácha.

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. – Michal Zácha

Nadační fond na podporu fotbalové mládeže Olomouckého kraje – Michal Zácha

Národní sportovní centrum Prostějov, z. s. – Michal Zácha

DPOV, a.s. – Michal Zácha

Nadační fond Regionální fotbalové akademie Olomouckého kraje – Michal Zácha

Michal Zácha lídr kandidátky, živnostník, předseda kontrolního výboru zastupitelstva města, člen ODS

O mně

Kdybych o sobě měl něco říct jednou větou, muselo by v ní stát, že jsem hrdým otcem tří synů, celoživotním sportovcem, jeho fandou a člověkem, který se zajímá o veřejné dění. Ale protože mám více prostoru, několik dalších vět k tomuto stručnému vyjádření ještě přidám.

Narodil jsem se 23. května 1978 a je mi tedy 40 let. Pocházím z Přerova, ve kterém žiji celý život. Chodil jsem v něm na základní i střední školu a nakonec jsem v Přerově absolvoval také vyšší odbornou školu se zaměřením na reklamu a marketing.

Většinu svého života pracuji jako živnostník, specializuji se na správu nemovitostí, pomoc při investiční výstavbě a poradenství. Podnikání jsem přerušil pouze v době, kdy jsem díky důvěře voličů mohl v letech 2011 až 2014 pracovat jako náměstek primátora statutárního města Přerova. Přerovským zastupitelem jsem dosud, navíc řídím jeho kontrolní výbor. Předloni jsem dostal příležitost působit také jako předseda komise pro majetkoprávní záležitosti Rady Olomouckého kraje.

V roce 2002 jsem vstoupil do Občanské demokratické strany. Postupně jsem vedl přerovské místní i oblastní sdružení ODS, v současné době jsem předsedou Regionálního sdružení ODS v Olomouckém kraji.

Mám tři syny, nejstaršího Filipa a pak dvojčata Matěje s Tomášem. Dvojčata společně s jejich vrstevníky jsem donedávna vedl jako trenér v kozlovickém fotbalovém klubu, kde i nadále působím ve vedení. Se všem třemi syny pak vyrážím na další sportovní klání v roli diváků. Jako fanda Přerovské rokle musím zmínit autokros, ale můžete nás potkat na řadě dalších akcí v Přerově i okolí. Poslední rok trávím hodně času také na své chalupě. Pomáhá mi relaxovat při manuální práci a jezdím si na ni „dobíjet baterky“. Kdo zná dobrý pocit z natřené verandy nebo hromady vlastnoručně nasekaného dřeva, ten ví, o čem mluvím.

Odkaz zde.

Michal Zácha: Projekt Pomáháme městu je odpovědí na aroganci části vedení radnice

Je ve vašem programu nějaký bod, kterým se chcete výrazně odlišit od ostatních?

Některá témata jsou samozřejmě společná pro více kandidátek. Na co kandidátka Pomáháme městu sází mnohem více než ostatní, je podpora sportu a volnočasových aktivit pro všechny generace. Jsme připraveni prostředky plynoucí do podpory sportovních a kulturních organizací znásobit, zjednodušit pravidla a nabídnout pomoc opravdu všem smysluplným aktivitám, které na území města vzniknou.

Více zde.

Pomáháme městu: Budeme plnit náš volební program.

Kandidátka Pomáháme městu dostane příležitost plnit v novém vedení města Přerova svůj volební program. Jeho nejdůležitější body se staly součástí programového prohlášení Rady města Přerova. Dva zástupci kandidátky, 1. náměstek primátora Michal Zácha a náměstek primátora Petr Kouba, navíc budou přímo řídit důležité resorty města.

Více zde

Michal Zácha:  Pomáháme městu.

Michal Zácha Na Wikipedii.

Michal Zácha na facebooku. Zácha Politik

https://michalzacha.cz/

Michal Zácha na Youtube

Michal Zácha: Volby 2020 Kandidáti do krajského zastupitelstva zde

Konice má opravenou silnici i nové chodníky.

Olomoucký kraj investuje do oprav silnic každý rok stovky miliónů korun. Například v září hejtmanství zprovoznilo nově opravenou cestu mezi Lošticemi a Moravičany, aktuálně cestáři pracují na náročné rekonstrukci vozovky u Hanušovic. Více zde.

Ohodnotit

Maják v Přerově

Máme v Přerově u Bečvy maják nebo je to komín?

betlém Přerov

Cena nového přerovského betléma rozpoutala vášně.